Son Dakika :
NURULLAH CAHAN'DAN SAYIŞTAY BAŞKANINA DAVET
UŞAK EGE VE İÇ ANADOLU’NUN İDDİALI ŞEHRİ OLACAK
GAZETEMİZE CUMHURBAŞKANLIĞI İLETŞİM BAŞKANLIĞI'NDAN KUTLAMA MESAJI
Vali Funda Kocabıyık Ulubey ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
UÇUŞLAR 16 OCAKTA BAŞLIYOR
Uşak Üniversitesi’nden Bir İlk
Uşak'ın meşhur fotoğrafı 10 milyon izleyiciye ulaştı
Vali Funda Kocabıyık Karahallı ilçemizde ziyaret ve incelemelerde bulundu.
ŞEKERBANK ÜRETİCİLERLE PROTOKOL YAPTI
Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan Gençlerle Tecrübelerini Paylaştı

Anasayfa

SPOR

tarih04 Mart 2014, 12:02
yazar Uşak Haber
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Kulübümüz Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Yön. Kur. Başkanı Serdar Sağıroğlu, Yön.Kur.ÜyesiAhmet Ali Dinç, Yön.Kur.üyesi Cüneyt Uzcan, Yön.Kur.üyesi Arif Akçakaya,Yön.Kur.üyesi Ercan Ceylan, Yön.Kur.üyesi Soydan Varol,Yön.Kur.üyesi İbrahim Raşit Arslan, Yön.Kur.üyesi Murat Yüksel,Yön.Kur.üyesi Osman Tekbaş,Yön.Kur.üyesiMehmet Erçetin, teknik kadro ve sporcularımız, Ali Yıldırım’a adına düzenlenmiş Uşak Sportif formasını ve plaketini ziyaret sırasında desteklerinden dolayı hediye etmiştir.UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ‘Uşakta birlik ve beraberlik noktasında güzel bir takımımız oldu. Yönetim kurulu başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize takıma desteklerinden dolayı şahsım adına teşekkür ederim. Tabi Oyuncular arasında güzel bir muhabbet oluştu. Buda çok güzel bir şey. Bu birlik ve muhabbet inşallah devam etsin. Spor aktivitesinin etrafında Uşağın kenetlenmesi çok güzel bir durum. Uşaklılar sizleri sevdi. İnşallah bu sevgi hep böyle devam eder. Her geçen gün ivmeyi yükseğe taşıyan bir takım oldu. Uşaklılar olarak Uşak Sportifi çok seviyoruz. Play Off a kalırsa Uşak Sportif için Uşak için çok güzel olur diye düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyoruz.’Dedi. Bizleri nazik davetleri ile onurlandıranAli Yıldırım başta olmak üzere tüm UOSB yönetim kuruluna, UOSB ailesine ilgisinden ve hediyelerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

EN SON

YORUMLANANLAR

  UŞAK İLK HABER

  BİZİ TAKİP EDİN

  facebook facebook facebook

  E-BÜLTEN KAYIT

  Adınız Soyadınız :
  E-Mail :

  kaydet

  www.usakilkhabergazetesi.com


  İsmetpaşa cad. 1. burçak sk no: 9/B
  UŞAK
  Telefon : 0 (276) 223 31 72
  Fax : 0 (276) 227 68 25
  Mail : info@usakilkhabergazetesi.com

  Copyright | 2011 usakilkhabergazetesi.com

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi | Designed by İskender SAÇLI