Son Dakika :
BAŞKAN ÇAKIN'DAN 19 MAYIS KUTLAMASI
VALİ KOCABIYIK’TAN BAŞARI BELGESİ
SEÇİMİ KAZANAN BELEDİYE BAŞKANI ÇAKIN TEŞEKKÜR ETTİ
MEHMET ÇAKIN: EL DOKUMASI UŞAK HALISININ ÜRETİMİNİ ARTIRARAK, KADINLARIMIZA İŞ İMKANI OLUŞTARACAĞIZ
“CUMHURBAŞKANIMIZ UŞAK’TA VATANDAŞLARA SESLENDİ”
VALİ KOCABIYIK KİTAP IN VE KÜTÜPHANE NİN ÖNEMİNE DEĞİNDİ
VALİ KOCABIYIK NEVRUZDA HALAY ÇEKTİ DEMİR DÖVDÜ
HASTANEDE YANGIN BÜYÜK PANİĞE NEDEN OLDU
VALİ FUNDA KOCABIYIK HUZUREVİ SAKİNLERİNİ ZİYARET ETTİ
Vali Funda Kocabıyık’ın ziyaret kabulleri devam ediyor.

Anasayfa

SPOR

tarih04 Mart 2014, 12:02
yazar Uşak Haber
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Kulübümüz Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Yön. Kur. Başkanı Serdar Sağıroğlu, Yön.Kur.ÜyesiAhmet Ali Dinç, Yön.Kur.üyesi Cüneyt Uzcan, Yön.Kur.üyesi Arif Akçakaya,Yön.Kur.üyesi Ercan Ceylan, Yön.Kur.üyesi Soydan Varol,Yön.Kur.üyesi İbrahim Raşit Arslan, Yön.Kur.üyesi Murat Yüksel,Yön.Kur.üyesi Osman Tekbaş,Yön.Kur.üyesiMehmet Erçetin, teknik kadro ve sporcularımız, Ali Yıldırım’a adına düzenlenmiş Uşak Sportif formasını ve plaketini ziyaret sırasında desteklerinden dolayı hediye etmiştir.UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ‘Uşakta birlik ve beraberlik noktasında güzel bir takımımız oldu. Yönetim kurulu başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize takıma desteklerinden dolayı şahsım adına teşekkür ederim. Tabi Oyuncular arasında güzel bir muhabbet oluştu. Buda çok güzel bir şey. Bu birlik ve muhabbet inşallah devam etsin. Spor aktivitesinin etrafında Uşağın kenetlenmesi çok güzel bir durum. Uşaklılar sizleri sevdi. İnşallah bu sevgi hep böyle devam eder. Her geçen gün ivmeyi yükseğe taşıyan bir takım oldu. Uşaklılar olarak Uşak Sportifi çok seviyoruz. Play Off a kalırsa Uşak Sportif için Uşak için çok güzel olur diye düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyoruz.’Dedi. Bizleri nazik davetleri ile onurlandıranAli Yıldırım başta olmak üzere tüm UOSB yönetim kuruluna, UOSB ailesine ilgisinden ve hediyelerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

EN ÇOK

OKUNANLAR

BUGÜN
 • Bugün haber eklenmedi.
DÜN
 • Dün haber eklenmedi.
BU HAFTA
BU AY

EN SON

YORUMLANANLAR

  UŞAK İLK HABER

  BİZİ TAKİP EDİN

  facebook facebook facebook

  E-BÜLTEN KAYIT

  Adınız Soyadınız :
  E-Mail :

  kaydet

  www.usakilkhabergazetesi.com


  İsmetpaşa cad. 1. burçak sk no: 9/B
  UŞAK
  Telefon : 0 (276) 223 31 72
  Fax : 0 (276) 227 68 25
  Mail : info@usakilkhabergazetesi.com

  Copyright | 2011 usakilkhabergazetesi.com

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi | Designed by İskender SAÇLI