Son Dakika :
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Uşak'ta ziyaretlerde bulundu
MURAT DAĞI'NDA YILKI ATLARI GÖRÜNTÜLENDİ
UŞAK'TA "SEÇİM GÜVENLİĞİ TOPLANTISI" YAPILDI
Uşak'ta "Minik Kareler" fotoğraf sergisi
UŞAK VALİSİ FUNDA KOCABIYIK GAZETECİLER GÜNÜ SEBEBİ İLE GAZETECİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Murat Dağı'nda yılkı atlarının yem mücadelesi
UŞAK’TA ESNAFIN YÜZDE 23’Ü KADIN
Emekli Öğretmen Istranca Dağları'nı Yürüdü
VALİ FUNDA KOCABIYIK, KUZEY IRAK GAZİSİ AKAR VE ŞEHİT YENER SUNAL’IN AİLELERİNİ ZİYARET ETTİ.
Mehmet Çakın, gençlerin sucuk ekmek isteğini geri çevirmedi

Anasayfa

SPOR

tarih04 Mart 2014, 12:02
yazar Uşak Haber
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Uşak Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Kulübümüz Uşak Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım’ı makamında ziyaret eden Yön. Kur. Başkanı Serdar Sağıroğlu, Yön.Kur.ÜyesiAhmet Ali Dinç, Yön.Kur.üyesi Cüneyt Uzcan, Yön.Kur.üyesi Arif Akçakaya,Yön.Kur.üyesi Ercan Ceylan, Yön.Kur.üyesi Soydan Varol,Yön.Kur.üyesi İbrahim Raşit Arslan, Yön.Kur.üyesi Murat Yüksel,Yön.Kur.üyesi Osman Tekbaş,Yön.Kur.üyesiMehmet Erçetin, teknik kadro ve sporcularımız, Ali Yıldırım’a adına düzenlenmiş Uşak Sportif formasını ve plaketini ziyaret sırasında desteklerinden dolayı hediye etmiştir.UOSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yıldırım ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ‘Uşakta birlik ve beraberlik noktasında güzel bir takımımız oldu. Yönetim kurulu başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerimize takıma desteklerinden dolayı şahsım adına teşekkür ederim. Tabi Oyuncular arasında güzel bir muhabbet oluştu. Buda çok güzel bir şey. Bu birlik ve muhabbet inşallah devam etsin. Spor aktivitesinin etrafında Uşağın kenetlenmesi çok güzel bir durum. Uşaklılar sizleri sevdi. İnşallah bu sevgi hep böyle devam eder. Her geçen gün ivmeyi yükseğe taşıyan bir takım oldu. Uşaklılar olarak Uşak Sportifi çok seviyoruz. Play Off a kalırsa Uşak Sportif için Uşak için çok güzel olur diye düşünüyorum. Başarılarının devamını diliyoruz.’Dedi. Bizleri nazik davetleri ile onurlandıranAli Yıldırım başta olmak üzere tüm UOSB yönetim kuruluna, UOSB ailesine ilgisinden ve hediyelerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

EN SON

YORUMLANANLAR

  UŞAK İLK HABER

  BİZİ TAKİP EDİN

  facebook facebook facebook

  E-BÜLTEN KAYIT

  Adınız Soyadınız :
  E-Mail :

  kaydet

  www.usakilkhabergazetesi.com


  İsmetpaşa cad. 1. burçak sk no: 9/B
  UŞAK
  Telefon : 0 (276) 223 31 72
  Fax : 0 (276) 227 68 25
  Mail : info@usakilkhabergazetesi.com

  Copyright | 2011 usakilkhabergazetesi.com

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi | Designed by İskender SAÇLI