Son Dakika :
ELEKTRİK ENERJİSİ ALIMI TÜRKİYE ŞEKER FABRİKALARI A.Ş. NURİ SEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI MÜDÜRLÜĞÜ
2 BİN YILLIK MEZARLARA VALİ KORUMASI
VALİ DEMİR’İ YALNIZ BIRAKMIYORLAR
YILIN 2. KOORDİNASYONU YAPILDI
UŞAK'TA NOHUT ÜRETİMİ ARTMALI
GAZETECİLER VALİ YE GİTTİ
UŞAK MERKEZ ATATÜRK İLKOKULU EĞİTİM BİNASININ GENEL BAKIM ONARIM VE ELEKTRİK TESİSATI YENİLENMESİ YAPIM İŞİ UŞAK ÖZEL İDARESİ PİS İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
UŞAK MERKEZ BOZKUŞ KÖYÜ ORTAOKULU EĞİTİM BİNASI TUVALETLERİNİN VE GİRİŞ MERDİVENİNİN ONARIM İŞİ UŞAK ÖZEL İDARESİ DIŞ İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Demir, Uşak’ın huzur ve güvenliği için çalışacağız”
BU KEKLİKLERİ AVLAMAYIN

Anasayfa

SPOR

tarih22 Şubat 2014, 13:49
yazar Uşak Haber
UŞAK Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
UŞAK Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
UŞAK Sportif Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu 2013-2014 sezonunda takımımıza destek verenleri ziyaret etmeye devam ediyor.
Kulübümüz destekçilerinden Uşak Karma OSB Yönetim Kurulu Başkanı Akif KÜPLEMEZ’i genel müdürlükte ziyaret eden Serdar Sağıroğlu Basketbol takımımızın adına düzenlenmiş olan formasını hediye etmiştir. Uşak Karma OSB Yönetim Kurulu Başkanı Akif KÜPLEMEZ ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek ‘’Takım beklenmedik bir başarıyı elde etti. Biz takım ligde kalır mı derken şimdi Play Off‘u azımsamaya başladık. Takım küçümsenemeyecek bir başarı gösterdi. Dolayısıyla ilin tüm katmanlarının bir araya gelip daha fazla destek vermesi gerekir. Burada kalmamalı ileriki yıllarda sporda daha fazla başarı gösterilmeli. Söylediğim gibi sporlar illeri ve ilkeleri uluslararası platformlara taşımaya etkin unsurlar. Bizde baskette ilimizi en iyi tanıtımını yapabilmenin planlarını yapıyoruz. Emeği geçen herkese başta Başkanımız Serdar Sağıroğlu olmak üzere, Ozan BULKAZ’a ve oyunculara çok teşekkür ediyorum. Uşak renk kattı Beko Basketbol Ligine. İnşallah her şey çok daha güzel olacak.’ Diyerek; Bizleri onurlandıran Akif KÜPLEMEZ başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyelerine ilgisinden ve hediyelerinden dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

EN ÇOK

OKUNANLAR

BUGÜN
 • Bugün haber eklenmedi.
DÜN
 • Dün haber eklenmedi.
BU HAFTA
 • Son 7 gün haber eklenmedi.
BU AY
 • Bu ay haber eklenmedi.

EN SON

YORUMLANANLAR

  UŞAK İLK HABER

  BİZİ TAKİP EDİN

  facebook facebook facebook

  E-BÜLTEN KAYIT

  Adınız Soyadınız :
  E-Mail :

  kaydet

  www.usakilkhabergazetesi.com


  İsmetpaşa cad. 1. burçak sk no: 9/B
  UŞAK
  Telefon : 0 (276) 223 31 72
  Fax : 0 (276) 227 68 25
  Mail : info@usakilkhabergazetesi.com

  Copyright | 2011 usakilkhabergazetesi.com

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi | Designed by İskender SAÇLI