Son Dakika :
VALİ FUNDA KOCABIYIK HİBE VE TEŞVİK TOPLANTISINA KATILDI
MEHMET ÇAKIN: SANAYİ ESNAFININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ
MEHMET ÇAKIN: SANAYİ ESNAFININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRECEĞİZ
VALİ FUNDA KOCABIYIK KÖYLERİ YALNIZ BIRAKMIYOR
MEHMET ÇAKIN AMATÖR SPOR’UN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ
AK PARTİ’DE “KALP” TEN “KALP” E BELEDİYECİLİK
Engelli Öğrencilerden Rektöre Videolu Davet
OYUNCAKSIZ ÇOCUK KALMASIN
Vali Funda Kocabıyık Banaz ilçesinde ziyaretlerde bulundu
HİZMET-İŞ SENDİKASI BAŞKAN CAHAN’I ZİYARET ETTİ

Anasayfa

BELEDİYE

tarih27 Haziran 2013, 16:50
yazar Uşak Haber
Atatürk Kültür Merkezi Daha Güzel Olacak
Atatürk Kültür Merkezi Daha Güzel Olacak
Şehrimiz Belediyesi kente kültürel ve sanatsal olarak yaptığı aktiviteler ile destek olmaya devam ederken, sanatın merkezi haline gelen Atatürk Kültür Merkezi’nin daha fonksiyonel ve modern hale getirilmesi için çalışmalar başlayacak. Merkezde bulunan bütün salonlarda baştan aşağı tadilat ve yenileme yapılacak. 03 Temmuz 2013 günü başlayacak çalışmalar 01 Eylül 2013 tarihi itibari ile sona erecek. 2013 ve 2014 sanat yılında yenilenmiş olarak sanatseverlerin karşısına çıkacak merkez yeni dönemde daha yoğun bir şekilde çalışacak.

Belediye Başkanı Ali Erdoğan, kentte önem verdikleri yerlerden birisi olan Atatürk Kültür Merkezi’nin daha iyi bir duruma gelmesi için tadilat çalışmalarını başlattıklarını kaydetti. Merkezin açılmasından bu yana salonlarında hiçbir değişiklik yapılmadan bugüne kadar gelindiğine işaret eden Erdoğan,” Atatürk Kültür Merkezimiz ilimiz için önemli merkezlerden birisi haline geldi. Her yıl belediye olarak yüzlerce sanat ve kültür etkinliği yaptığımız merkezimiz, aynı zamanda belediye dışında birçok kurum ve kuruluşun da organizasyonlarına ev sahipliği yaptı. Böylesine yoğun çalışan bir merkezin yenilenmesi bizler için önemliydi” dedi. “Tadilatın sona ermesi ile etkinliklerin hızla başlayacağının altını” çizen Erdoğan, “Etkinlikler için şimdiden birimlerin planlamaları yapmaya başladıklarına dikkat çekti. Eylül ayı itibariyle gelenlerin daha güzel bir kültür merkezi ile karşılaşacağını” aktaran Erdoğan, " Tadilat bitmesinin ardından kültür merkezimize gelen sanatseverler daha güzel bir merkez ile karşılaşacak. Biz merkezin gelişmesi adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Atatürk Kültür Merkezi sürekli kendini yenileyen ve kentin kültür konusunda en önemli noktası ol aya yenilenerek devam edecek. Vatandaşlarımızın da bu konuda talepleri olursa değerlendirmeye alacağız” ifadesini kullandı.

Yenilenmesi gerekiyordu

“Atatürk Kültür Merkezi’nin yenilenmesinin gerekli olduğuna” dikkat çeken Belediye Başkanı Ali Erdoğan, " Merkezimiz açıldığından bu yana Uşak halkının yoğun ilgisi ile karşılaşmıştır. Gerek merkezimizdeki kurslar, gerekse neredeyse her gün dolu dolu geçen kültürel ve sanatsal etkinlikler merkezimizi daha da değerli kılmıştır. Belediye olarak merkezimizde sıklıkla sanatsal etkinlikler gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca resmi kurum ve özel kurumların da programları neredeyse her günün dolu geçmesine neden olmaktadır. Bu nedenle açılışından bu yana aynı yoğunlukla devam eden merkezimizin artık daha modern ve işlevsel olması için tadilatı gerekiyordu. Bu konuda kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız. Çalışmalarımız 01 Eylül 2013 tarihi itibariyle sona erecek. Sahneden oturma gruplarına kadar modernizasyonu yapılacak salonumuz inanıyorum ki sanatseverler tarafından daha çok beğenilecek. Salonun tamamen bitmesi ile birlikte yeni döneme yine hızlı bir başlangıç yapacağız. Yine sanatın ve kültürün yoğun bir şekilde yaşanmasına aracı olacağız. Bu konuda çalışmalarımıza şimdiden başladık” dedi.

 

EN ÇOK

OKUNANLAR

BUGÜN
 • Bugün haber eklenmedi.
DÜN
 • Dün haber eklenmedi.
BU HAFTA
 • Son 7 gün haber eklenmedi.
BU AY
 • Bu ay haber eklenmedi.

EN SON

YORUMLANANLAR

  UŞAK İLK HABER

  BİZİ TAKİP EDİN

  facebook facebook facebook

  E-BÜLTEN KAYIT

  Adınız Soyadınız :
  E-Mail :

  kaydet

  www.usakilkhabergazetesi.com


  İsmetpaşa cad. 1. burçak sk no: 9/B
  UŞAK
  Telefon : 0 (276) 223 31 72
  Fax : 0 (276) 227 68 25
  Mail : info@usakilkhabergazetesi.com

  Copyright | 2011 usakilkhabergazetesi.com

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi | Designed by İskender SAÇLI